Oferta spółki GEON Sp. z o.o. jest adresowana do odbiorców przemysłowych, którym proponujemy najkorzystniejsze warunki zakupu energii. Poprzez doskonałą znajomość zasad rynku doradzamy przy strategii zaopatrzenia w energię elektryczną, optymalizując proces zakupu energii. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, ponieważ działamy jako przedsiębiorstwo energetyczne, a nie jako broker.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż energii elektrycznej na podstawie Koncesji wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Wraz ze swoimi Partnerami tworzymy swoistą grupę zakupową, która poprzez konsolidację kilkunastu podmiotów występuje na rynku energii z dużym wolumenem zakupowym i silną pozycja negocjacyjną. Dzięki temu, każda ze spółek - Partnerów może nabywać energię elektryczną na dużo lepszych warunkach, niż gdyby występowała na rynek z indywidualnym zapytaniem ofertowym. Dodatkowo dla naszych Partnerów świadczymy usługi szkoleniowe z zakresu rynku energii ze szczególnym uwzględnieniem metod i instrumentów energooszczędności.

Oferujemy Państwu:

  • podtrzymywanie stałych więzi opartych na partnerstwie na zasadzie akcjonariuszy z udziałem w dywidendzie,
  • elastyczność w dostosowaniu oferty do Państwa potrzeb,
  • gwarancję dostaw energii elektrycznej na terenie całego kraju dzięki umowom dystrybucyjnym podpisanym z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych (OSD),
  • możliwość zagwarantowania stałych cen w dowolnie wybranym przez Państwa okresie,
  • profesjonalną obsługę zapewnioną przez zespół doskonale wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem w branży energetycznej,
  • szkolenia i doradztwo w zakresie mechanizmów funkcjonowania rynku energii elektrycznej w Polsce, w tym procedur związanych ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej.

W celu poznania szczegółów naszej oferty prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta GEON Sp. z o.o.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.